OFERTA

Jesteśmy grupą profesjonalnych i wykształconych muzyków – studenci oraz absolwenci Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.  Nasze wieloletnie i bogate doświadczenie sceniczne przekłada się na najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią solidny warsztat muzyczny, dbałość o jak najlepsze brzmienie, różnorodny repertuar oraz doświadczanie w prowadzeniu imprez weselnych, firmowych itp. Szczególnie zależny nam na dobrym kontakcie z Klientem, który zawsze może liczyć na pełną informację i zaangażowanie z naszej strony.

Zapewniamy oprawę muzyczną i konferansjerską:

  • wesel
  • eventów firmowych
  • balów sylwestrowych
  • koncertów plenerowych

Prezentujemy szeroki przekrój stylistyczny (rock, pop, soul, disco), łącząc wiele gatunków muzycznych w najlepszym wydaniu.

W naszym repertuarze można znaleźć największe światowe przeboje w żywiołowych, tanecznych aranżacjach, a także porcję znanych i lubianych polskich hitów, których na przyjęciu weselnym zabraknąć nie może!
Chcąc sprostać gustom nawet najbardziej wymagających klientów posiadamy w swoim repertuarze również standardy muzyki swingowej.

Zawsze gramy 100 % live występując w składzie pięcioosobowym: wokal żeński, instrumenty klawiszowe, gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja, sampler.

Istnieje możliwość rozszerzenia składu o saksofonistę. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami.

Wykonujemy 40 minutowe sety muzyczne przedzielone 15 minutowymi przerwami, w których zapewniamy muzykę mechaniczną.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem muzycznym oraz nagłośnieniowym

W przypadku nagłośnienia dużej uroczystości wymagającej użycia techniki estradowej możemy podjąć współprace z zaprzyjaźniona, profesjonalną firma nagłośnieniową.

Czerpiąc radość z pasji jaką jest dla nas granie na żywo zarażamy entuzjazmem naszą publiczność!
Liczy się świetna zabawa !!!

OFERTA SPECJALNA – THOMAS GROTTO – NAJWIĘKSZE WŁOSKIE PRZEBOJE     

Recital włoskich hitów w wykonaniu fenomenalnego wokalisty i showmana THOMASA GROTTO

Występ Thomas Grotto to niezwykła atrakcja, która uświetni przyjęcie weselne i sprawi, że stanie się ono niezapomnianym przeżyciem dla gości weselnych i Pary Młodej.

Thomas zyskał w Polsce popularność dzięki występom telewizyjnym w „Szansie na sukces”, „Śpiewaj i walcz”, „X Factor”.

Szegółowa oferta PDF – Thomas Grotto

 kkraj_20160709__MG_4457 kkraj_20160709__MG_4019 kkraj_20160709__MG_4370